Zrcadlo v rokokovém stylu
dřevo, zlacené, obdélný rám, na vrchu a horních bocích řezané a zlacené rozviliny, střední Evropa, 1. třetina 20. století, 103 x 94 cm, nepatrně poškozené řezby (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 14.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Zrcadlo v rokokovém stylu
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |